Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts şatosunun gizemlerini keşfetmeye hazır mısın? Karanlık yükselmeye devam ediyor. Önemli olan taraflarımız mı? Seçimlerimiz mi? Olmak istediğimiz ve bulunduğumuz yer mi? Artık karar verme zamanı...

AnasayfaPortalliLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Holly Hamilton

2 posters
YazarMesaj
Luna Lovegood
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf
Luna Lovegood

Mücadele Tarafın : Zümrüdüanka Yoldaşlığı.
Özel Yetenek : Testral'leri görebiliyor. xP
Asa : Tuhaf Hayaller.
Kan Durumu : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:
Galleon: 0

Holly Hamilton Empty
MesajKonu: Holly Hamilton   Holly Hamilton Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 3:38 pm

Adınız ve Soyadınız:Holly Hamilton
Soyunuz:Melez
Kaçıncı Sınıf Olmak İstiyor:4 ya da 5
Cinsiyetiniz:Kız
Fiziksel Özellikleriniz:Sapsarı saçları, bal renginde gözleri, orta boy ve kilosu da boyuna göre normal.
Dışgörünüşünüz:Holly Hamilton Baymkemmel2hy9
Kişisel Özellikleriniz:Cesaretli, dost canlısı, korkusuz, Arkadaşlarını her zaman korumaya hazır, Dürüst, saygılı ve sevgili birisi.
Geçmişininiz:Holly, annesi babası ve kardeşleriyle çok mutlu bir hayat sürmüştür.Ancak babasının ölümünden sonra kendisini çok yalnız hissetmiştir.
Aileniz Hakkında:Ben ve Jean Hamilton, mutlu bir çiftir.Ancak aralarındaki tek fark Ben'in muggle, Jean'in de bir büyücü olmasıdır.Ben bunu öğrendiğinde büyük bir şoka uğramıştır.
Örnek Rp:

[Holly'nin Ormanda]

Hogwarts'tan sonra evde olmak ona çok garip gelmişti.Tavana bakarak düşünmeye başladı.Ama ne düşüneceğini bilemiyordu.O sırada pencereden kucağına baykuş kondu.Bu kendi baykuşuydu.Ağzında da parşömen kağıdı vardı.Holly kağıdı aldı.Açıp, okumaya başladı.Arkadaşları onu unutmamıştı ve söz verdikleri gibi yazın mektup yazmışlardı.Holly sabah sabah bu mektubu aldığı için mutlu olmuştu.Mektubu kitabının arasına sıkıştırdı.

"Kahvaltıdan sonra ona cevap yazmalıyım!"diyerek aşağıya indi.Her zamanki gibi annesi yine asasıyla sofra hazırlıyordu.Asasıyla bir iş yapmaya bayılırdı o.Kahvaltı bittikten sonra Holly odasına çıktı.Tüy kalem, mürekkep ve parşömen kağıdı alarak mektubuna cevap yazmaya başladı.Baykuşun ağzına tutturdu ve onu yolladı.

Her yaz yaptıkları gibi yine pikniğe gideceklerdi.Annesi sepeti hazırlarken Holly'de bir kaç kitap hazırlıyordu.Hep beraber güzel bir ormanlık alanına gittiler.Sessiz, sakin kuşlarla ve çiçeklerle dolu bir ormandı burası.Yasak Orman'dan çok daha iyiydi.

Ama Holly orayı bile özlemişti.Holly kitaplarını açtı ve okumaya başladı.Bir yandan da bisküvi yiyordu.Daha sonra canı sıkılarak ormanda dolaşmaya karar verdi.Dolaşırken küçük bir göl gördü.Suya elini batırdığında bir an elleri kesilmiş gibi hissetti.Su o kadar soğuktu ki bu gölün içine giren ölebilirdi herhalde.

Oralarda dolaşırken bir ses duydu.Etrafına bakındı ama kimsecikler yoktu.Sağına baktığında orada bir ağaç gördü.Sanırım konuşan oydu ama Holly, "Olur mu canım.Hiç ağaç konuşr mu ?" diyerek giderken ağaç"Bence o kadar emin olma küçük hanım."dedi.Holly gerçekten buna inanamadı.Ağacın yanına biraz yaklaşarak"Sen...senn kimsin ?"Ağaç gülümseyerek"Benim adım Sirge(Sörge).Ya senin ki."Holly tedirgin olarak

"Benim adım Holly.Ama ben daha önce yani böyle konuşan bir ağaç görmemiştim.Sen gerçek misin ?Yoksa ben hayal mı görüyorum."dedi.Ağaç gülmeye başladı."Hayır ben gerçeğim.Hayal falan da görmüyorsun."

"Peki bu ormanda senden başka konuşan bir ağaç var mı ?"diye sordu."Hayır yok.Ben sihirli bir bitkiyim.Beni buraya bir büyücü dikti.Bu boya kadar getirdi ve bir daha yanıma hiç gelmedi.Yapayalnız burada kaldım."

Holly şüphe ederek ağaca sordu:"Yalnız biz her yaz bu ormana geliriz.Neden sana daha önce rastlamadım ben. ?"diye sorunca ağaç.

"Aslına bakarsan bu zamana kadar hiç kimseye sesimi çıkarmadım.Her yaz seni burda görüyordum ben ama bu sefer sana seslenmek istedim."

"Tanıştığımıza memnun oldum ama gitmem gerek.Hoşçakal."
Ağaç birden Holly'ye"Dur!Sana bir şey vereceğim."Holly ağaca yaklaştı.

"Elini aç."Elini açar açmaz içine bir kolye yerleştirdi.Holly'ye"Al bunu.Hiç bir zaman boynundan çıkartma.Bu kolye seni her zaman kötülüklere karşı koruyacaktır."Holly ise şu cevabı verdi."Ben zaten hiç bir şeyden korkmam ama yine de teşekkür ederim.Söz veriyorum bunu çıkartmayacağım boynumdan."diyerek ailesinin yanına gitti.
https://sanalhogwarts.canadian-forum.com/lejantlar-f8/_-holly-ham
Jacelyn A. Chaplin

Jacelyn A. Chaplin

Mücadele Tarafın : Tarafsız!
Rp Sevgilisi : Nicholas
Kan Durumu : Melez

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:
Galleon:

Holly Hamilton Empty
MesajKonu: Geri: Holly Hamilton   Holly Hamilton Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 10:43 am

Hufflepuff -> 5.Sınıf !

Holly Hamilton
1 sayfadaki 1 sayfası