Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts şatosunun gizemlerini keşfetmeye hazır mısın? Karanlık yükselmeye devam ediyor. Önemli olan taraflarımız mı? Seçimlerimiz mi? Olmak istediğimiz ve bulunduğumuz yer mi? Artık karar verme zamanı...

AnasayfaPortalliLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Amanda İsabella Black

2 posters
YazarMesaj
Victoria Lily Millian

Victoria Lily Millian

Mücadele Tarafın : Zay olabilir ama tam emin değilim ünlüme bağlı
Rp Sevgilisi : Maalesef
Asa : Yok
Kan Durumu : Melez
Evcil Hayvanın: : Tavşan

Amanda İsabella Black Empty
MesajKonu: Amanda İsabella Black   Amanda İsabella Black Icon_minitimePerş. Ekim 02, 2008 1:17 pm

Adınız Soyadınız:Amanda İsabella Black
Soyunuz: [Safkan, Melez, Muggle Doğumlu, ] Melez
Kaçıncı Sınıf Olmak İstiyoR:3
Cinsiyetiniz:Kız
Fiziksel Özellikleriniz:Amanda kahverengi saçlı ve kahverengi gözlü.Esmer ve uzun boylu,zayıf bir kız.
Dış görünüşünüz: [Resim olarak ekleyiniz]
[/i]
Amanda İsabella Black Snowglobephotoshq172vm5

Kişisel Özellikleriniz: [En Az 10 cümle ]Amanda çok kararsız,bazen sabırsız biridir.Arkadaşcanlısı çok sıcakkanlı ve insana değer vermesini bilendir.Kendisinden çok çevresindekileri düşünendir.Bu nedenle arkadaş çevresi çok fazladır.Kararsız ve sabırsız olmasının yanı sıra çokta cesur bir kişiliği vardır.Azimli bir işi yarımbırakmayan çokta zeki ve çalışkandır.Her türlü yeteneğide vardır.En çok şarkı söylemeyi seven biridir.Sevdiklerinin yanından ayrılmaz.Derslerindede başarılı biridir.

Geçmişiniz:Amanda hayatının çoğu zamanında yanlız yaşayan bir kızdır.Küçüklüğünde bir çok kötülükle karşılaşmıştır.Daha 4 yaşındayken ailesini kaybetmiştir.O zamandan şimdiye kadar hep yanlız yaşamıştır.

Aileniz Hakkında:Ailesinde babası muggle annesi ise büyücüdür.Ailesinde bir tek kendisi ve kardeşi kalmış annesi ve babasını kaybetmiştir.Hayatında şimdilik kardeşi ve arkadaşları yer almaktadır.Ailesini çok özlemesine rağmen kardeşinide özlemektedir.Kardeşi yanında değildir.

Örnek Rp:

Amanda işlerinden dolayı kendine vakit ayıramadığının farkındaydı.Biraz dışarı çıkıp hava almak ona iyi gelecekti okuldan çıktı ve göle doğru ilerledi.Ely ileride bir bank gördü ve gidip oturdu.Nedense kimse hemde hiçkimse onunla konuşmuyordu.Kendisini görünmez biri olarak tanıyordu.Ailesini zaten bi kazada kaybetmişti.Yanlızlığa hükmedilmiş gibi hissediyordu.

Ely Ölüm Yiyen olsa bile çok iyi,melek gibi bir kızdı.Arkadaşlık kurmayı çok seviyordu.Olduğu yerde de hiç kimse yoktu.Oysa birileri gelse çok iyi olacaktı.Birden yanına minik benbeyaz tüylü bir tavşan gelmişti.Elyssa tavşanlara bayılıyordu.Kucağına alarak;

"Gel bakalım minik tavşan sen ne kadar da tatlısın böyle.Sendemi benim gibi yanlızsın.Gel bakalım acıkmışsındır.Çantamda yiyecek birşeyler olmalıydı."

diyerek çantasından bir bisküvi çıkartarak böldü ve tavşanın önüne koydu.Çok acıkmışa benziyordu.Sonra:

"Hadi ye bakalım çok acıkmışsın galiba"

diyerek onu okşadı.Tavşan hızlı bir şekilde bisküviyi bitirmişti.Amanta onu çok sevmişti.Hiç değilse uğraşacak bir arkadaş bulmuştu.Ama hala birilerinin geleceğini düşünüyordu.Amanda tavşanla ilgilenirken bir öğrencinin geldiğini gördü.Öğrenci ona:

"Hayvanları seviyorsun galiba. Ben çok severim. Bu arada ben Amy. Senin adın nedir?"dediğini duydu ve Amanda da ona:

"Evet onlara bakmak beslemek çok güzel bir duygu.Tanıştığıma memnun oldum bende Amanda ama genellikle Ely derler."diyerek gülümsedi.Sonra Amynin ayakta kaldığını görünce hemen ona:

"Ayakta kaldın otursana"diyerek tavşana dönüp baktı.Bisküviyi bitirince onu yere bıraktı ve tavşan biraz uzaklaştı.Sonra elindeki bisküvi pakatini Amy e uzatarak:

"Yermisin tadı çok güzel."diyerek ona gülümsedi.Kız çok şeker birine benziyordu.Ayrıcada çok güzeldi.İlk görüşte hemen kanı ısınmıştı.Yanına birinin gelmesi onu çok sevindirmişti.Amy bisküvi paketine uzandı. Bisküvilerden birini aldı ve bir parçasını ağzına attı.

"Gerçekten güzel bir tadı var. Teşekkürler."

Amanda
"Evet çok güzel önemli değil afiyet olsun canım."

Amy "Sabrina iyiki ödevlerini plansız ve yavaş yapıyor. Sabrina kim dersen benim en yakın arkadaşım. Ben düzenli ve planlı çalıştığım için hep önce bitiririm ödevlerimi. Ben de onu beklemekten sıkıldım ve belki bir arkadaş bulurum kendime diye duraya geldim. Düşüncem çok da isabetli oldu."

Amanda "Ne kadar güzel bir arkadaşın var demek."

Amy bu sözleri çok sıcak ve samimi bir şekilde söylemişti. Herkese böyle davranmazdı. Sadece sevdiklerine. Ve Ely'yi çok sevmişti.Çok tatlı bir kızdı."Peki sen neden buradasın?"dedikten sonra Amanda ona:

"Ben biraz hava almak ve rahatlamak için geldim.Çok yanlızım Amy tek bir arkadaşım bile yok.Ama galiba olacak.Demek istediğim seninle iyi arkadaş olabiliriz.Çok tatlı birine benziyorsun.Hemen kanım ısındı sana."diyerek ona gülümsedi.Amy onun rahatlamasını ve arkadaşı olacağında inancını biraz daha yükseltmişti.Koskoca Hogwarts okulunda tek kalacak değildi ya.

"Ee neler yaparsın uğraştığın birşeyler varmı bana kendinden bahset."diyerek onu dinlemeye koyuldu.Ama birden aklına yapması gerekenler geldi.Gitmek zorundaydı.Ona "Amy üzgünüm gitmek zorundayım.Bir dahaki sefere anlatırsın."diyerek onu öptü ve oradan uzaklaştı.
Jacelyn A. Chaplin

Jacelyn A. Chaplin

Mücadele Tarafın : Tarafsız!
Rp Sevgilisi : Nicholas
Kan Durumu : Melez

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:
Galleon:

Amanda İsabella Black Empty
MesajKonu: Geri: Amanda İsabella Black   Amanda İsabella Black Icon_minitimePerş. Ekim 02, 2008 2:24 pm

Gryffindor -> 3.Sınıf Öğrencisi

Amanda İsabella Black
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» : Angelina Tuana L. Black
» Harry Potter Black