Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts şatosunun gizemlerini keşfetmeye hazır mısın? Karanlık yükselmeye devam ediyor. Önemli olan taraflarımız mı? Seçimlerimiz mi? Olmak istediğimiz ve bulunduğumuz yer mi? Artık karar verme zamanı...

AnasayfaPortalliLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım ...

5 posters
YazarMesaj
Jacelyn A. Chaplin

Jacelyn A. Chaplin

Mücadele Tarafın : Tarafsız!
Rp Sevgilisi : Nicholas
Kan Durumu : Melez

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:
Galleon:

Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım  ... Empty
MesajKonu: Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım ...   Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım  ... Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 8:53 am

Arkadaşlar gördüğünüz gibi sitemizde bir kopukluk var. Siteyle ilgilenen tek admin olmak zor -ki bide bu admin anca kısıtlı olarak girebiliyorsa dahada zor. Sitemizi yeniLemeye çalıştık ama olmadı. Online sayımızın az olması tabii buna çok büyük etken. Şimdi siteye giren az ama değerli üyelerimizden [ Sanırım 5 -7 kişi arasında değişiyoR.. ] sitenin eksiklerini söyLemelerini istiyorum. Gerekeni yapmaya çalışacağım - çalışacağız. Vede sizin online sayısını yükseltmek için olan nacizane fikirlerinize ihtiyacımız vaR.. Evet, söz sizde.
Mariana Mia Colucci

Mariana Mia Colucci

Mücadele Tarafın : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Rp Sevgilisi : ...
Özel Yetenek : VeeLa
Asa : Cesaretin Sadıklığı
Kan Durumu : Safkan
Evcil Hayvanın: : Tavşanım Kylie

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:
Galleon: 0

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım ...   Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım  ... Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 9:38 am

İlk açılan RPG sitelerinden biriyiz. RPG ile ilk burada tanışanların sayısı oldukça fazla. Bunlara ben ve yakın arkadaşlarımda dahil. Pelin Karahan isimli bir adminimiz vardı. Herkesin çok sevdiği çok değer verdiği bir admindi. Onun zamanında her gün mutlaka 5 üye alırdı bu site. Site sahibinin sorumsuzluğunu Pelin adminimiz kapatmıştı. Daha sonra ne olduğunu bilmeden görevinden alındı. Yalan yanlış suçlamayla gitti. Tabii herkes dağıldı. Artık bu siteye girmiyorlarsa o yapılan haksızlığı unutmadıkları içindir. Biz burada çok arkadaş edindik. O yargısız infaz herkesi siteden soğuttu.

Temaya gelince... Temamız en başta siyah pembe dama şeklindeydi. Bir hava katıyordu foruma. Büyük büyüktü her şey. O yazılan uzun uzun Rp'ler yoktu. Rp'ler arkadaşlık için yapılıyordu. Kısa ama anlamlıydı. Ben siteye girdiğimde Gerçek Hogwarts'a giriyorum sanardım. Cıvıl cıvıldı. Düzensizdi belki ama bizim için önemli olan düzen değil, yaptığımız Rp'lerle kurduğumuz Arkadaşlıklardı.

Şimdi sizin yorumunuza bırakıyorum...
Jacelyn A. Chaplin

Jacelyn A. Chaplin

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:
Galleon:

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım ...   Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım  ... Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 9:46 am

Pelin, Melisa oluyor. Melisa'yla aramdaki bağ devam ediyor bugün. Adminlik yaptığı bir sitede bugün ona bir pm attım. Bu siteye tekrar dönmesi ve admin olması için. Henüz bir yanıt gelmedi. Olumlu veya olumsuz bir cevabı size bildireceğim. Melisa'nın burda olduğu dönemleri biliyorum. Site kurucusunda haksızlık vardı neyse.

Sitenin temasına gelince daha o zamanlar herkes bundan şikayetçiydi. Sen olmayabilirsin belki Esra ama gerçekten fazla göz yorucuydu. Rp'ye gelince.. Bütün Rp siteleri gelişirken üzgünüm ama bizim yerimizde saymamız hala 3-4 satırlık Rp'ye talim ediyor olmamız, olmazdı. AsLında eski sitelerden biri olduğumuz için sürekli gelişim içersinde olmalıydık ama ne yazıkki böyle olmadı. Bence tema şuan iyi. Ama fazla şikayet gelirse değiştirmek için bir şeyler yaparız. Evet şimdilik durum böyle. Devamını bekliyorum. Yorumun için sağol Esra..

[ AsLında Demet'inde izniyLe sıkı bir admin kadrosu oluşturmak istiyorum. Fakat henüz kime güvenmeliyim bilmiyorum. ]
Mariana Mia Colucci

Mariana Mia Colucci

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım ...   Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım  ... Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 9:59 am

Eskiden daha fazla üyemiz olduğu bir gerçek... Site gelişsin bir şey demiyorum ama Pelin adminiminde olması gerekiyor... Avril ve Pelin vardı eskiden. Avril fazla gözde değildi ama Pelin adminim her şeyi üstleniyordu. Umarım sonumuz iyi olur...
Jacelyn A. Chaplin

Jacelyn A. Chaplin

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:
Galleon:

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım ...   Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım  ... Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 10:00 am

Siteye hiç mesaj atmayan üyeleri siLdim. 900 küsürdü 300'Lere düştü işte. Avril haLa var. Demet.. Baş admin diyebiliriz ona. Melisa'da gelir umarım. Canlı olan dönemlerini bilirim şuan böyle olması cidden çok üzücü.
Rachel Stéphanie Caroline

Mücadele Tarafın : Zümrüdüanka Yoldaşlığı**
Rp Sevgilisi : William Dragoflame
Özel Yetenek : *Veela*
Asa : 21 Inch , Unicorn Özü, At Kılı
Evcil Hayvanın: : Maymun*Yui

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:
Galleon: 10000

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım ...   Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım  ... Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 10:19 am

Döndümm arkadaşlar ben eski Pelin Karahan olan admininizim.. Hadi bu siteyi kurtaralım.. xD
https://sanalhogwarts.canadian-forum.com/lejantlar-f8/rachel-step
Jacelyn A. Chaplin

Jacelyn A. Chaplin

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:
Galleon:

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım ...   Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım  ... Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 10:19 am

Yaşasın xD Yefuğğğ (:
Mariana Mia Colucci

Mariana Mia Colucci

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım ...   Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım  ... Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 10:22 am

Ay gözlerim doldu. Şimdide boşaldı Very Happy Ya çok sevindim! Forumuzen bizden sonra açılmıştı. Orası burada yapılan reklamlarla büyüdü. Artık reklam sırası bizde. Very Happy
Jacelyn A. Chaplin

Jacelyn A. Chaplin

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:
Galleon:

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım ...   Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım  ... Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 10:26 am

Smile Reyhan'a söyLeyeLim Melisa'm şurayi dost siteLere ekLesin. xD Ya da herhangi bir adminee.. xD
Ellectra A. Sergei

Ellectra A. Sergei

Mücadele Tarafın : Ölüm Yiyen
Rp Sevgilisi : Steven Jared Whamprey
Özel Yetenek : Metamorfagus, Gizli Animagus, Çatal dil
Asa : alacağım.
Evcil Hayvanın: : Yılan

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:
Galleon:

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım ...   Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım  ... Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 11:07 am

Sizin de izninizle başka bir konuya değinmek istiyorum;

Nasıl öğrenciler admin olabiliyor? Ben bu sitede ki eski Rachel Clara Barrymore'um ve o zamanlar Clémence her küçük şeye sinirlendiği için bunu söyleyememiştim - ki o da öğrenci adminlerden biriydi o zamanlar -.

Yani benim de dünya kadar adminlik tecrübem var ve - yani bende admin olayım o zaman!

Bu bir haksızlık oluor o zaman. Hermione Jane Granger'a bakıyorum! Gryffindor 5. Sınıf Öğrencisi ama admin!

Öyleyse bende admin olmak istiyorum ve-

söz sizde!

En son Ellectra Dumbledore tarafından Paz Ekim 05, 2008 11:10 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım ...   Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım  ... Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 11:08 am

Canım yanlış anlaıyorsun.. Onlar admin ama kurgu olarak müdür falan değiller. Sadece siteyi düzenlemek vs için admin..
Jacelyn A. Chaplin

Jacelyn A. Chaplin

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:
Galleon:

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım ...   Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım  ... Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 11:10 am

Evet aynen öyLe. Ayrıca Fatmanur öğrenciler arasından en çok hakeden kişi. Onuda Demet seçti. Siz yokken o vardı. Vs vs.. xD
Ellectra A. Sergei

Ellectra A. Sergei

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:
Galleon:

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım ...   Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım  ... Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 11:11 am

Pekala ne istiyorsanız onu yapın!

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım ...   Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım  ... Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 11:14 am

Canım sinirlenmene gerek yok herkes hak ettiğini zamanla alıcak.. Pes etmek yok..
Ellectra A. Sergei

Ellectra A. Sergei

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:
Galleon:

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım ...   Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım  ... Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 11:16 am

Neden herkesin bana sinirlenme dediğini anlayamıyorum! Sinirliysem size ne? Beni takmanıza gerek yok!!
Caroline Regina Chaplin

Caroline Regina Chaplin

Mücadele Tarafın : Karanlık Taraf
Rp Sevgilisi : Yok
Özel Yetenek : Görücü
Asa : 12 inches, Funda Ağacı, Basilisk Zehri

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:
Galleon: 1500

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım ...   Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım  ... Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 11:22 am

Ellectra Dumbledore demiş ki:

Nasıl öğrenciler admin olabiliyor? Ben bu sitede ki eski Rachel Clara Barrymore'um ve o zamanlar Clémence her küçük şeye sinirlendiği için bunu söyleyememiştim - ki o da öğrenci adminlerden biriydi o zamanlar -.

O Clémence bendim Razz Neyse...

Ben de bu sitenin eski üyelerindendim. İlk ismim Hazal Kaya'ydı. Rpg'nin ne olduğu ilk bu sitede öğrenmiştim. Siyah-pembe tema hala aklımda =) Bi' kopukluktan sonra geri döndüm. O sıralar rpnin ne olduğunu iyice sindirmiştim. Melisa'yı adminlikten attıklarında yoktum zaten. Daha sonra gelmiştim. Neyse..

Adminliğe yeniden alındım. Siteyi daha iyi yerlere getirmek için elele vermemiz gerekiyor. Hayırlı olsun diyelim.. =)

Ayrıca öğrenciden admin olur; yetişkinlere de adminlik verildiğinde müdür olmuyorlar. Herkes açıklamış zaten.
Jacelyn A. Chaplin

Jacelyn A. Chaplin

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:
Galleon:

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım ...   Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım  ... Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 11:24 am

Evet Ceren'in tekrar admin olmasıda süper oldu. O tema benimde aklımda yer edinmiş durumda (:

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım ...   Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım  ... Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 11:27 am

O temayı kim unutur ya.. Hatta o temanın ben nerden alındığınıda biliyorum.. Avril Lavigne yabancı fan sitesinden mi ne alınmıştı..xD
Ellectra A. Sergei

Ellectra A. Sergei

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:
Galleon:

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım ...   Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım  ... Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 11:34 am

O Clémence bendim Razz Neyse...

Ben de bu sitenin eski üyelerindendim. İlk ismim Hazal Kaya'ydı. Rpg'nin ne olduğu ilk bu sitede öğrenmiştim. Siyah-pembe tema hala aklımda =) Bi' kopukluktan sonra geri döndüm. O sıralar rpnin ne olduğunu iyice sindirmiştim. Melisa'yı adminlikten attıklarında yoktum zaten. Daha sonra gelmiştim. Neyse..

Adminliğe yeniden alındım. Siteyi daha iyi yerlere getirmek için elele vermemiz gerekiyor. Hayırlı olsun diyelim.. =)

Ayrıca öğrenciden admin olur; yetişkinlere de adminlik verildiğinde müdür olmuyorlar. Herkes açıklamış zaten.
[/quote]

Sen! Sen rpg'nin ne olduğunu burada mı öğrendin? Sana inanmıyorum! Senin dünya kadar rpg sitesine üye olduğunu biliyorum! Hep de hepsinde bütün rpg ödüllerini kazanmış gibisin! Ve Tom JACK Malfoy seni kayırıyordu! Bu yüzden admin oldunuz değil mi sevgili Lady'm? Bir ölüm yiyen olduğum için size saygısızlık etmemem gerektiğini biliyorum ama kusura bakmayın Lady'm!
Jacelyn A. Chaplin

Jacelyn A. Chaplin

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:
Galleon:

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım ...   Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım  ... Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 11:35 am

Rpg'ti burda öğrenmiş ve kendini hızLı bir biçimde geLiştirmiş. Pardon ama sanane bundan !
Ellectra A. Sergei

Ellectra A. Sergei

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:
Galleon:

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım ...   Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım  ... Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 11:38 am

Biliyor musunuz Profesör? Size tahammül edemiyorum ama SIRF sitede kalmak için başka birşey söylemeyeceğim. SIRF SİTEDE KALMAK İÇİN!
Jacelyn A. Chaplin

Jacelyn A. Chaplin

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:
Galleon:

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım ...   Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım  ... Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 11:39 am

Ne tesadüf bende sana ! İyi edersin ben seni dinLemez banLarım beLki, haa ne dersin ?!

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım ...   Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım  ... Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 11:40 am

Arkadaşlar tartışma yaratmayalım..Ellectra lütfen.. Seviyemizi koruyalım ve kırıcı konuşmayalım.. Ceren , Melis ben bu sitenin ilk üyeleriyiz. Evet rpnin ne anlama geldiğini ilk burda öğrendik; fakat başka sitelere üye olup Melisin dediği gibi oralarda da geliştirdik.. Daha fazla konuyu kötüye götürmenin bir manası yok. (:
Caroline Regina Chaplin

Caroline Regina Chaplin

Mücadele Tarafın : Karanlık Taraf
Rp Sevgilisi : Yok
Özel Yetenek : Görücü
Asa : 12 inches, Funda Ağacı, Basilisk Zehri

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:
Galleon: 1500

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım ...   Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım  ... Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 11:42 am

Ne demek kayırdı? Sen iyi değilsin anladığım kadarıyla.. Rpgyi bu sitenin ilk açıldığı zamanlar öğrendiğimi söyledim. Adminlerden birine rpg nedir diye sorduğumda anlatmıştı uzun uzadıya. Daha sonraları geliştirdim kendimi. Ve benim üye olduğum sitelerin*dünya kadar değil, dikkatini çekerim.* hepsinde Tom Jack Malfoy üye değildi ki beni kayırsın ve beni admin yapsın. Ayrıca dünya kadar rpg sitesine üye olduğumu ne bilginle söylüyorsun? Neyse sustum ben..
Jacelyn A. Chaplin

Jacelyn A. Chaplin

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:
Galleon:

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım ...   Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım  ... Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 11:47 am

Herkes senin ne denli iyi Rp yaptığını biliyor Ceren. Hiç olmazsa biz biliyoruz. Boşver takma (:

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:

MesajKonu: Geri: Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım ...   Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım  ... Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 11:48 am

Neyse konumuz iyice kaydı gitti.. En iyisi kilit..

Bir Şeyler YapıLması Gerek... // ÜyeLerden YaRdım ...
1 sayfadaki 1 sayfası