Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts şatosunun gizemlerini keşfetmeye hazır mısın? Karanlık yükselmeye devam ediyor. Önemli olan taraflarımız mı? Seçimlerimiz mi? Olmak istediğimiz ve bulunduğumuz yer mi? Artık karar verme zamanı...

AnasayfaPortalliLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ginny Weasley

2 posters
YazarMesaj
Ginny Weasley
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf
Ginny Weasley

Mücadele Tarafın : Zay
Rp Sevgilisi : :/
Asa : Kedi Pençesi
Kan Durumu : Safkan
Evcil Hayvanın: : Yok

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:
Galleon:

Ginny Weasley Empty
MesajKonu: Ginny Weasley   Ginny Weasley Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 11:20 am

Adınız Soyadınız: Ginny Weasley
Soyunuz: [Safkan, Melez, Muggle Doğumlu, ]:Safkan
Kaçıncı Sınıf Olmak İstiyoR:Farketmez
Cinsiyetiniz: Ginny isminde bir erkek duydun mu? xD Razz
Fiziksel Özellikleriniz:Kızıl saçlı,mavi gözlü,orta boyda bir kız işte xD
Dış görünüşünüz: [Resim olarak ekleyiniz]
Ginny Weasley Bonhe4
Kişisel Özellikleriniz: [En Az 10 cümle ]
Olaylar karşısında herzaman soğukkanlı olabilen Ginny zeki ve çalışkandır.Her ortama yaş,cins ırk ayırt etmeden ayak uydurabilen eğlenceli sevecen sıcak kanlı bir kızdır.6 tane erkek kardeşi olduğundan dolayı oldukça sert ve asidir.
Geçmişiniz:Ginny Weasley malikhanesinde doğmuş ve büyümüştür.
Aileniz Hakkında:Weasleyler sıcak kanlı yumuşak insanlardır.Herzaman doğruluğu seçmiş ve iyi tarafta yetişmişlerdir.Uzak akrabalar dışında genellikle Gryffındor'a öğrenci veren bu aile Kovuk denilen küçük bir yerde yaşamaktadır.
Örnek Rp:
Uzun zamandır gözlerden ırak olan güneş en güzel giysisi ile göründü bulutlardan kaçıp ilk kez...Kışın gittiğini adeta anons ediyordu baktığı her noktaya...Ulaştığı her yüz daha da sıcak oluyor,kendi gibi nşe saçıyordu çevresine...Isıttığı her gölde kış uykusuna yatan canlıları derin ve tatlı uykusundan uyandırıyor,yine yiyecek arayışına sokuyordu.

Herzaman kalabalık olan Diagon'da güneşin görünmesiyle beraber insan yağmuruna tutulmuştu.Sağda solda cisimlenen insanlar,bir sağa bi sola doğru uzayıp gidiyordu.Herzamanki gibi gelecek postası satan bir kaç çocuk önce kendisi sataması için kıyasıya yarış halinde bağırıp çağırıyorlardı.Hayvan evinden yükselen baykuş çığlıkları gelen her müşterinin kendilerini alması için sevimlilik taslıyorlardı.

Kate Diagonun ara sokağından birinde cisimlendi.Üzerine giydiği siyah pelerinomuzundan yerlerde sürtünüyordu..Sağa sola bakınırken gördüğü büyücü ve cadıları inceliyor,sorun var mı yok mu bu arada onu kontrol etmeye çalışıyordu.Önünde yürüyen şişmanca bi adam ona gelecek postası satmaya çalışan cocuğu hızlıca itip kapkara gözleriyle etrafı kolaçan ediyordu.Zavallı çocuk ise hala yılmıyor peşinden koşup gelecek postasını satmaya uğraşıyordu.Şişman adam artık o kadar sinilendi ki kara cüppesinin altından asaını çocuğun gazetelerine yöneltip hepsinin havaya uçup dağılmasını sağladı.Kate bu kaba hareket karşısında çocuğun gözlerinin kızarmakta olduğunu neredeyse ağlayacak kadar kızardığını farkedince
çocuğun yanına yaklaşıp onu teselli etmek için konuşmaya başladı.

"Hey!..Sakin ol..yapacak birşey yok hepsi uçup gitti.."

Artık dayanamayacak kadar kızaran çocuk mavi gözlerinden süzülen yaşlarla beraber konuşmaya başladı.

"Ama..Onların hepsinin parasını ödeyemem!Haftalığım bile buna yetmez!"dedi burnunu çekerek.
Kate çocuğun bu haline o kadar üzülmüştü ki cebinden çıkardığı bir keseyi ona uzattı.

"Ben öderim!"dedi eline koyarak ve çocuğun altın rengi saçlarını karıştırarak..Çocuk kocaman kocaman olmuş mavi gözleriyle ve kıpkırmızı küçük burnunu çekerek parayı Kate'nin eline geri koydu.

"Ben dilenci değilim Madam!Bu parayı alamam!"

"Tabi ki değilsin!Bunu benden sen istemedin ki?O gazetelerin yırtılmasını da sen istemedin..!Yırtılanların hepsini alıyorum öyle düşün!"dedi Kate keseyi tekrar çocuğa vererek.

"Hepsini mi?Ama onlar yırtık.."

"Hepsini alıyorum!Ben yortık okumayı seviyorum.."dedi Kate gülümseyerek ve çocuğu yanağından öpüp el sallayarak yoluna devam etti.

Biraz daha yürüyünce bakanlığın uçuç şebelerinden birinden Bakanlığın içine attı kendini...

"Günaydın bayan Weasley!"

"Günaydın Mr.White!"

Seherbazların bürolarına giden bi asansöre bindi..Etrafta bakanlık arası yazışmalar uçuşup duruyordu.Hızlıca indiği asansörden doğruca odasına doğru yürüdü.Ve kapıyı açıp içeri girdi.İçerisi kapalı perdelerden loş bir hal almıştı.Perdeleri asasıyla açtı ve kenardaki dosyalardan birini kapıp incelemeye koyuldu.

Ama önüne gelen ve masasının üzerine toslayan baykuşla irkildi.Dan'dan geliyordu bu mesaj hızlıca okudu.Düğünü bugün bu saatlerdeydi ve Kate'yi de çağırıyordu.Bir şekilde baykuş yolda gecikmiş olmalıydı ki son anda mesaj atacak kadar vakti olacağını sanmıyordu.

Hızlıca odasındaki acil ihtiyaçları için bulunan giysi dolabından çıkardığı gibi üzerine giydi.Ve doğruca düğünün olduğu yere cisimlendi.Çocukluğundan beri en yakın arkadaşlarından biriydi Dan ileri de onu damatlıklar içinde görünce bir an durup ağlayacaktı ama sonra toparlanıp yanına doğru koştu ve ona sarıldı.

"İnanmıyorum seni böyle de görecek miydim?!Çok yakışıklı olmuşsun!Hımm gelin hanımda öyle!"dedi muzurca ve gelinlikler içinde adeta bir melek olan kıza sırıttı ve elini sıktı.

"Merhaba ben Kate!Dan bahsetememiş olabilir zaten bır kac aydır hiç görüşemedik kardeşim gibidir o..Onu üzme olur mu?"dedi ve arkasını dönüp yakınında duran yine yakın arkadaşlarından olan Jack'in yanına doğru yürüyüp omzuna vurarak konuştu yüzünde yine muzurca bir gülümseme vardı.

"Naber babalık!Sen düğün felen takılır mıydın?!"diyerek gülümsedi.Yine herzamanki neşesi üzerindeydi Kate'nin...

Not:Başka bir sitedeki rp'im yenisini yazmakla uğraşmak istemedim ki bu site değişmeden önce rpg'yle tanıştığım ilk siteydi keşke değişmeseydi.
http://gercek-hogwarts.turkforumpro.com/index.htm
Rachel Stéphanie Caroline

Rachel Stéphanie Caroline

Mücadele Tarafın : Zümrüdüanka Yoldaşlığı**
Rp Sevgilisi : William Dragoflame
Özel Yetenek : *Veela*
Asa : 21 Inch , Unicorn Özü, At Kılı
Kan Durumu : Safkan
Evcil Hayvanın: : Maymun*Yui

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:
Galleon: 10000

Ginny Weasley Empty
MesajKonu: Geri: Ginny Weasley   Ginny Weasley Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 11:22 am

3. sınıf Gryffindor Öğrencisi
https://sanalhogwarts.canadian-forum.com/lejantlar-f8/rachel-step

Ginny Weasley
1 sayfadaki 1 sayfası