Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts şatosunun gizemlerini keşfetmeye hazır mısın? Karanlık yükselmeye devam ediyor. Önemli olan taraflarımız mı? Seçimlerimiz mi? Olmak istediğimiz ve bulunduğumuz yer mi? Artık karar verme zamanı...

AnasayfaPortalliLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Emily Violet Baudelaire

2 posters
YazarMesaj
Kaitlynn Nell Weapon

Kaitlynn Nell Weapon

Mücadele Tarafın : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Rp Sevgilisi : Lucio Xarvaléz Widdlemore
Asa : Almadım.
Kan Durumu : Melez
Evcil Hayvanın: : Tavşanım Tirip

Emily Violet Baudelaire Empty
MesajKonu: Emily Violet Baudelaire   Emily Violet Baudelaire Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 12:17 pm

Adınız-Soyadınız:Emily Violet Baudelaire
Soyunuz:Melez
Kaçıncı Sınıf Olmak İstiyor: 5.Sınıf
Cinsiyetiniz:Kız
Fiziksel Özellikleriniz:Kızıl ve kahverengi tonlarında saç rengi vardır.Ela renkte gözleri, Boyu normal ve boyuna uygun ise kilosu vardır.
Dış Görünüşünüz:
Emily Violet Baudelaire 38ea05d9kc5
Kişisel Özellikleriniz:Emily, çok sıcakkanlı birisidir.Heryer her zaman kendini sevdirmeyi başarır.Ayrıca çok cesurdur.Arkadaşları Emily'nin bu cesurluğuna hayran kalmışlardır.Güçlü ve kendine güvenir bir kızdır.Kendi ayakları üzerine durmayı başarabilir.Her zaman ailesini ve arkadaşlarına destek çıkar.Asla hiç kimseyi bırakmaz.Babası ile kalmayı da bu yüzden istemiştir.Onu yalnız bırakmak istemediği için.
Geçmişiniz:Emily'nin geçmişi o kadar da iyi değildir.Annesi ile babası ayrıldıktan sonra kendine yeni bir sayfa açarak babası ile yaşamaya başlamışlardır.
Aileniz Hakkında:Jim(Cim) ve Serra(Sera) Baudelaire(Bedilayr) zamanında birbirlerini severek evlenmişlerdir.İki tane kız çocukları olmuştur.Sunny ve Emily.Sunny ve Emily büyüdüklerinde babaları annelerine herşeyi anlatmıştır.Anneleri babalarının bir büyücü olduğu öğrenince Sunny' yi de alıp evi terk etmiştir.Emily ise babası ile kalmayı tercih etmiştir.Onu yalnız bırkamyı istemediği için.
Örnek Rp:

{Emily(Emili) Violet(Vaylıt) Baudelaire'nin(Bedilayr) Geçmişte Olan Ailesiyle Hayatı}

Emily(Emili) yastıklara gömülmüş, yatakta debeleniyordu.Her zaman ki gibi bahçelerindeki susmak bilmeyen köpekleri yine avaz avaz bağırıyordu.Emily ona her gün kemik vermekten bıkmıştı artık.Bu son diyerek bir parça kemiği pencereden aşağıya fırlattı.Dışarıdan gelen temiz hava kokusu Emily'yi rahatlatmıştı.

Üstünü giyindikten sonra kahvaltı için aşağıya indiğinde herkes sofraya oturmuş ancak hiç kimse ağzına bir lokma koymamıştı.Sanırım her sabah olduğu gibi kendisini bekliyorlardı.

Emily özür dileyerek sofraya oturdu.Ablası başladı yine dır dır etmeye."Neden her sabah geç kalkıyorsun!Bir kerede erken kalktığını görsem ölsemde gam yemicem!Ama malum hanfeydiyi beklemek gerekiyor değil mi ?!"

Mrs.Baudelaire olaya müdahale etti."Kızlar susun bakim.Sunny(Sani) hem sende kardeşinden daha küçükken aynısını yapıyordun.Az çektirmemiştin bize."

Emily kimsenin duymayacağı bir şekilde hafifçe kıkırdadı.Kahvaltı bittikten sonra Mr.Baudelaire kızı Emily'yi yanına çağırdı."Burada konuşamayız haydi gel bahçeye çıkalım."Kızının kolunu yakaladığı gibi bahçeye çıktı.Tam söze başlayacakken içeriden Mrs.Bausdelaire'ın sesi duyuldu.Emily'yi çağırıyordu.Emily babasına"Özür dilerim baba.Başka bir zaman konuşuruz."diyerek annesinin yanına koştu.

Mr.Baudelaire orada yalnız başına oturup düşünmeye karar verdi.Doğruyu yapacaktı.Gidip karısına kendisinin bir büyücü olduğunu söyleyecekti.Artık daha fazla saklamak istemiyordu.İçeri girdiğinde karısı bulaşık yıkıyor,
Emily her zaman ki gibi yine kitap okuyor ve Sunny TV nin başına geçmiş dünya umrunda değilmiş gibi seyrediyordu.Karısının yanına yaklaştı.Ama söylecek söz bulamadı.Asasını çıkarıp bulaşık tabaklarına salladı.Tabaklar temizlenip raflara dizildiler.

Mrs.Baudelaire şok içindeydi.Bu Sunny ve Emily içinde geçerliydi.Mr.Baudelaire"Ben uzun zamandır sana bunu açıklamaya çalıştım.Ama anlatacak cesaret bulamadım.Söyleyecek söz bulamadım ve sana büyücü olduğumu böyle söylemeye karar verdim.İnanması zor ama bu gerçek Serra.

Mrs.Baudelaire öyle bir bağırdı ki yer gök inledi adeta."Bunca yıldır büyücüydün.Ama benim bundan hiç haberim olmadı öyle mi ?!Bunu bunca sene nasıl saklayabildin ?!Benden!Çocuklarından!Nasıl ?!!!?Emily!Sunny!Yürüyün gidiyoruz!

Mr.Baudelaire endişelenerek"Hey!Hey!Onları...onları nereye götürüyorsun ?Ne yaptığını sanıyorsun sen ?!"

Emily söze karıştı."Ben gelmiyorum anne!"Emily ilk kez annesine karşı çıkmıştı."Ne ? Ne dedin sen ?"
"Beni duydun.Ben gelmek istemiyorum.Babamla kalacağım.Ablamı al.Ama beni asla alamazsın anne!"

Mr.Baudelaire Emily'nin kalmasına sevinmiş görünüyordu.Mrs.Baudelaire"Pekala!Sen Sen sevgili büyücü babanla kal.Yürü Sunny gidiyoruz.Sakın sende babamla klacağım deme!"

Sunny hemen annesinin yanına sokularak"Hayır anneciğim.Ben seninle geliyorum.SEni asla bırakmam ben."

Mrs.Baudelaire ve Sunny gittikten sonra Emily eve şöyle bir baktı.Ev öyle sessiz öyle sakindi ki dünya durmuş, zaman durmuş gibiydi.Herşey durmuş, herşey yok olmuş gibi.Emily, ondan sonraki hayatını babasıyla geçirmek zorunda kaldı.Gerçi bu onun tercihiydi.Bir kere de olsa annesi ile ablasını tekrar görebilecek miydi acaba ?...
Jacelyn A. Chaplin

Jacelyn A. Chaplin

Mücadele Tarafın : Tarafsız!
Rp Sevgilisi : Nicholas
Kan Durumu : Melez

Bilgiler
Quidditch Mevkisi:
Galleon:

Emily Violet Baudelaire Empty
MesajKonu: Geri: Emily Violet Baudelaire   Emily Violet Baudelaire Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 2:44 pm

HuffLepuff -> 3.Sınıf !

Emily Violet Baudelaire
1 sayfadaki 1 sayfası