Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts şatosunun gizemlerini keşfetmeye hazır mısın? Karanlık yükselmeye devam ediyor. Önemli olan taraflarımız mı? Seçimlerimiz mi? Olmak istediğimiz ve bulunduğumuz yer mi? Artık karar verme zamanı...

AnasayfaPortalliLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dave.

2 posters
YazarMesaj
Dave Jouvas
Ravenclaw VII. Sınıf
Ravenclaw VII. Sınıf
Dave Jouvas

Mücadele Tarafın : DarkSide
Rp Sevgilisi : Lonliness is laying down on my side. [Bisexual]
Asa : Ungrateful smile.
Kan Durumu : Pureblood
Evcil Hayvanın: : I hate pets but I've got a owl.

Bilgiler
Quidditch Mevkisi: -
Galleon:

Dave. Empty
MesajKonu: Dave.   Dave. Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 12:08 am

Karakterin;

Ad-Soyadı
- Dave Jouvas
Kişilik Özellikleri
- Kibirli, soğuk, zeki, bencil, aşırı hırslı, patavatsız ve hazır cevap.
Aile Yaşantısı Hakkında Kısa Bilgi
- Köklü safkan bir aileden gelmektedir. Tek çocuk olmakla birlikte Jouvas'ların varisidir. Bu onu çok daha burnu büyük biri haline getirmiştir. Aile Londra'da yaşamakta.

Örnek Rp
Spoiler:

Sorular;

Öğrenmeyi/yapmayı en çok sevdiğiniz/istediğiniz büyü nedir? Nedeniyle birlikte yazınız.
- Expecto Patronum. Aslına bakılırsa yapıyorum, işe de yarıyor ama bir Ruh Emici'yle karşılaştığımda aynı performansı gösteremeyeceğimi biliyorum. Bir şekilde beni kötü etkiliyorlar.

En sevdiğiniz arkadaşınız kendi suçunu inkar ederek, başka bir öğrencinin üzerine atıyor ve sizi de tanık olarak gösteriyor. Suçun en yakın arkadaşınıza ait oldugunu biliyorsunuz; fakat arkadaşınızı yüz üstü bırakmak istemiyosunuz. Diğer yandan ise, iftiraya uğrayan öğrenci size derslerde yardımcı oluyor. Ne yapardınız, neden?
-Arkadaşımın yalanını ortaya çıkarırım. Fazla çalışkan biri değilim, derslerde bana yardımcı olup sınıf geçmeme yardım eden birini kaybetmeyi göze alamam.

En yakın arkadaşınızla ıssız bir adaya düştünüz ve yanınızda sadece tek bir kişiye yetecek kadar su var. Ne yapardınız, neden?
-Paylaşabilirim... Belki...

Derstesiniz. Bir şekilde hocayla fikirleriniz zıt düştü ve münakaşaya doğru ilerleyen bir tartışma ortamı doğdu ve normalde siz haklısınız. Kendinizi ve fikrinizi savunmaya devam mı edersiniz yoksa bir yerde durmanız gerektiğini düşünüp susar mısınız? Neden?
-Kim olduğu umrumda değil, kimse, hiçkimse haksız yere beni susturamaz. Sonuna kadar fikrimi savunurum.

Bir büyücü olarak yapmayı en çok sevdiğiniz aktivite?
-Quidditch oynamak gibisi yok.
Seçmen Şapka
Öğrencileri Binalarına Yerleştiren Kadim Şapka
Öğrencileri Binalarına Yerleştiren Kadim Şapka
Seçmen Şapka

Mücadele Tarafın : ...
Rp Sevgilisi : ...
Asa : ...
Kan Durumu : ...
Evcil Hayvanın: : ...

Dave. Empty
MesajKonu: Geri: Dave.   Dave. Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 12:28 am

Açıkçası çok zor... Hırslısın, zekisin... Bir o kadar da kurnazsın aslında. Yine de nerede kendini daha iyi geliştireceğini çok iyi biliyorum.
Ravenclaw
VII. Sınıf!

Dave.
1 sayfadaki 1 sayfası