Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts şatosunun gizemlerini keşfetmeye hazır mısın? Karanlık yükselmeye devam ediyor. Önemli olan taraflarımız mı? Seçimlerimiz mi? Olmak istediğimiz ve bulunduğumuz yer mi? Artık karar verme zamanı...

AnasayfaPortalliLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jessie Cave

YazarMesaj
Jessie Cave

Mücadele Tarafın : Hufflepuf
Kan Durumu : Safkan

Jessie Cave Empty
MesajKonu: Jessie Cave   Jessie Cave Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 2:06 pm

Karakterin;Jessie Cave

Ad-Soyadı
Aycn - mtl
Kişilik Özellikleri (Kısaca)
Uzun boylu. Kıvırcık siyah ve uzun saçlara sahip. Arkadaş canlası. İyimser . Uyumlu birisi. Ayrıca komik Smile

Aile Yaşantısı Hakkında Kısa Bilgi
Aileside onun gibi komik. Jessie ailesiyle çok iyi anlaşıyor. Tıpkı en yakın arkadaşıyla arasındaki anlaşma gibi. Ama tabiki ailesine saygılı ve aynı zamanda çok düşkün. Ailesiyle büyük bir kavga hiç yaşamadı. Yaşadıysada küçük bir tartışmadır Smile

Örnek Rp
Jessie uykusu olsada uyandığında tekrar uyuyamayan birisiydi. Bu sabah yine uyanmıştı. İster istemez kalktı. Henüz birileri kalkmadığından yavaşça ilerlerdi. Kütüphaneye ders çalışmaya mı gitsem diye düşündü içinden. Ama karnı çok açtı ve uykuluydu. Bu halde çalışamazdı....

Sorular;

Öğrenmeyi/yapmayı en çok sevdiğiniz/istediğiniz büyü nedir? Nedeniyle birlikte yazınız.

Lumos büyüsü. Bu büyü etrafı aydınlattığından dolayı çok işe yarıyor. E doğal olarak karanlığı aydınlatmaya yarayan bir büyü. Bu büyü sıklıkla kullanılıyor bu yüzden. Smile

En sevdiğiniz arkadaşınız kendi suçunu inkar ederek, başka bir öğrencinin üzerine atıyor ve sizi de tanık olarak gösteriyor. Suçun en yakın arkadaşınıza ait oldugunu biliyorsunuz; fakat arkadaşınızı yüz üstü bırakmak istemiyosunuz. Diğer yandan ise, iftiraya uğrayan öğrenci size derslerde yardımcı oluyor. Ne yapardınız, neden?

En yakın arkadaşımın haklı olduğunu düşünüyorum ama bu öğrencinin de öyle birşey yapmayacağını biliyorum.Yani demek istediğim iki öğrencininde böyle birşey yapmayacağını biliyorum yanii en azından düşünüyorum. Kısaca ben tanık değilim. derdim. Böylelikle hiçbirinin tarafını tutmamış , tarafsız olarak ikisinide üzmemiş olurdum.

En yakın arkadaşınızla ıssız bir adaya düştünüz ve yanınızda sadece tek bir kişiye yetecek kadar su var. Ne yapardınız, neden?

Arkadaşıma verirdim. İnsan , hep kendini düşünmemeli gerektiğinde iyilikte yapmalı. O adada başka birşeyi bulduğumuzdada adaletli olarak ben kullanırdım. En adaletlisi ve en iyisi olurdu sonuç olarak . =)

Derstesiniz. Bir şekilde hocayla fikirleriniz zıt düştü ve münakaşaya doğru ilerleyen bir tartışma ortamı doğdu ve normalde siz haklısınız. Kendinizi ve fikrinizi savunmaya devam mı edersiniz yoksa bir yerde durmanız gerektiğini düşünüp susar mısınız? Neden?

Fikrimi savunurum. Çünkühaklı olan kişi fikrini savunmalı ve haklı olduğunu göstermeli.

Bir büyücü olarak yapmayı en çok sevdiğiniz aktivite?

Uçan süpürgele uçmak.

Jessie Cave
1 sayfadaki 1 sayfası